Utkuseven & Kuğuoğlu Hukuk Bürosu, kurulduğu 1995 yılından günümüze İstanbul merkezli olmak üzere ulusal ve uluslararası platformda çalışmalarını birlikte sürdürdüğü şahıs ve şirketlere sağladığı etkin, verimli ve hızlı çözümlerle gerek hukuki uyuşmazlıklar gerekse danışmanlık noktasında kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen bir hukuk bürosudur.

Mustafa UTKUSEVEN ile Engin KUĞUOĞLU’nun kurucuları olduğu Utkuseven & Kuğuoğlu Hukuk Bürosu’nun Türk Patent Enstitüsü nezdinde sürdürdüğü marka ve patent vekilliği ile ilgili işlemler Denizaşırı Etüt Araştırma ve Müşavirlik Ltd. Şti. tarafından yürütülmektedir.

Utkuseven & Kuğuoğlu, meslek ilkelerini çalışmalarında prensip haline getirmiş deneyimli ve dinamik kadrosu ile müvekkillerine talepleri doğrultusunda güçlü ve etkili çözümler sunarak çağın gereklerine uygun, evrensel zenginlik ve standartlarda destek vermektedir.

Utkuseven & Kuğuoğlu Hukuk Bürosu, birlikte çalışacağı ekibin seçiminde meslek etiği ile insana saygıyı ön koşul olarak belirlemektedir.

Ekibimize katılmak için başvuru yapacak adayların uzun soluklu bir kariyer planlaması ile birlikte kendilerini geliştirmeyi hedeflemeleri, araştırma ve yüksek tempoda çalışmaya istekli, takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerilerine sahip olmaları beklenmektedir.

Çalışanlarımızın gelişimine destek vererek bu gelişimi sürekli hale getirmek, insan odaklı çalışma ile güven, iş birliği, etik ve ahlaki değerler politikamızı oluşturan diğer temel kavramlardır. Benimsemiş olduğumuz değerlerimiz ışığında sizlerle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Telefon : 0850 522 4545